Oferta

WSB to uczelnie których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższe Szkoły Bankowe został doceniony nie tylko w rankingach i w opinii pracodawców, ale również przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenia. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane.

Dlaczego powinieneś wybrać studia w Wyższej Szkole Bankowej

Bogata oferta edukacyjna
Zaplanuj ścieżkę kariery z Wyższą  Szkołą Bankową. Możesz wybierać studia spośród 8 kierunków na studiach I stopnia lub kontynuować naukę na studiach II stopnia (3 kierunki). W ofercie Uczelni znajdziesz także przydatne w rozwijaniu kompetencji studia podyplomowe: www.wsb.pl/gdynia.

Praktyczny program nauczania
Jako uczelnia biznesu stawiamy na praktykę. Programy nauczania konsultowane są
z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić realia gospodarcze. Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk, a uczelniane Biuro Karier organizuje dodatkowe szkolenia i warsztaty.

Dobra organizacja
W Wyższej Szkole Bankowej cenimy Twój czas.  Zajęcia mają formę warsztatów i case studies, dzięki którym szybciej przyswoisz wiedzę. Platforma Moodle umożliwi Ci dostęp do notatek i niezbędnych materiałów dydaktycznych on-line.

Nowoczesna
Innowacyjne rozwiązania w Wyższej Szkole Bankowej to nie tylko Extranet i Moodle, ale także Wi-Fi w budynkach Uczelni oraz kioski internetowe, dzięki którym w każdej chwili możesz połączyć się z internetem.

Wiarygodna Uczelnia
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku to Uczelnia wyższa należąca do największego holdingu edukacyjnego w Polsce, Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB-Akademia, który posiada swoje placówki w 11 miastach: Bydgoszcz, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń i Wrocław. W 2012 roku powstały nowe lokalizacje realizujące studia podyplomowe. Są to: Grudziądz, Łódź, Olsztyn, Słupsk i Włocławek.

Dyplom zagranicznej uczelni
Uczelnia daje możliwość uzyskania podwójnego dyplomu – WSB i dyplomu jednej
ze współpracujących zagranicznych uczelni. Wyższa Szkoła Bankowa umożliwia zdobycie dyplomu The University of Northampton, ESC Troyes i California International Business University. Taki dyplom to Twój dodatkowy atut na rynku pracy.